OBCHODNÍ MANAŽER / PRODEJCE (angličtina)

Společnost STROS-Sedlčanské strojírny, a.s. má již padesát let zkušeností ve strojírenství a specializuje se především na zdvihací techniku pro stavebnictví. Navrhujeme, vyrábíme, instalujeme a servisujeme osobonákladní výtahy, speciální průmyslové výtahy, pracovní plošiny, závěsné lávky a nákladní výtahy.

Hledáme nového kolegu / kolegyni do obchodního týmu na pozici OBCHODNÍ MANAŽER / PRODEJCE pro ANGLICKY mluvící země.

Hledáme charismatickou osobnost se zaměřením na úspěch a výsledky, která má:

  • dobrou znalost anglického jazyka
  • obchodní zkušenosti v oblasti stavebnictví a strojírenství výhodou
  • reprezentativní vystupování a dobré komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
  • spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • uživatelskou znalost práce na PC (internet, MS Word, Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz skupiny B

Jaká by byla Vaše každodenní náplň práce:

  • obchod v daném teritoriu, vedení obchodních zástupců a dealerů
  • řízení daného trhu směřující k naplnění obchodních plánů (z hlediska obratových cílů, marží), predikce
  • budování dlouhodobých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty
  • získání poptávky, tvorba nabídky, příprava a dojednání obchodních podmínek, včetně koordinace zakázkové výroby
  • účast na veletrzích, konferencích a marketingových akcích

Co Vám na pozici nabízíme:

  • motivační platové ohodnocení - fix + provize z uskutečněných obchodů, kvartální bonusy
  • vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti
  • možnosti seberealizace, profesního i osobního rozvoje
  • příležitost využívat a udržovat cizí jazyk na každodenní bázi
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu zkušených odborníků
  • služební telefon, notebook, benefity

Své životopisy zasílejte na e-mail: rottenberg@stros.cz

Kontaktní osoba: Tomáš Rottenberg, tel.: 318 842 374

Firma: STROS-Sedlčanské strojírny, a.s.

Kontakt: Tomáš Rottenberg
Strojírenská 791
26401 Sedlčany

Telefon: 318 842 374

Místo práce: Sedlčany

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé